Cilat janë top 10 këngët më të mira të kësaj këngëtare?

Rita Ora është këngëtarja më e dashur nga adhuruesit, sepse ajo ka tërhjekur simpatinë e publikut me paraqitjet e saj.

Dhe ja top 10 këngët më mira të Rita Orës.

1.“Hot Right Now” debutoi në numrin një në “UK Singles Chart” .

2.Publikimi i këngës ‘’Anywhere’’ .

3.Lansimi i këngës ‘’RIP’’.

4. “I Will Never Let You Down” .

5.“How We Do” .

6. “Black Widow” .

7.“Lonely Together” .

8.“Let You Love Me” .

9.“Your Song” .

10.“For You” .

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *