Sot rikthehet Uefa Champions League me dy super ndeshje, duke filluar në ora 21:00

Ndeshja më e ‘zjarrtë’ do jetë mes Real Madridit dhe Liverpoolit, derisa Manchester City e pret Borussia Dortmundin.

Real Madrid tenton të bëjë befasinë këtë edicion duke shpresuar që të fitojë Ligën trofeun.

Dhe Liverpool kërkon ‘hakmarrjen’ e para dy viteve dhe duan trofeun për të siguruar pjesëmarrjen edhe edicionin tjetër.

Manchester City nuk do ta këtë aspak të lehtë kundër Borussia Dortmundit.

Ndeshjet nisin në ora 21:00.

Your email address will not be published. Required fields are marked *